Servis oken a renovace dveří Praha

O nás

Renovat - servis a renovace oken a dveří

Jsme experti na servis a renovace oken a dveří

Opravy jsou naše životní vášeň. Proto vracíme duši starým oknům a dveřím již přes 17 let.

Zabýváme se veškerým sevisem od seřízení, promázaní, výměny rozbitých skel, těsnění až po kompletní renovace oken. Renovujeme a servisujeme také veškeré typy dveří.

Na čem naši práci zakládáme? Kvalitně, rychle a bez nepořádku. A hlavně lidsky. Co si domluvíme, to platí, na veškeré úkony poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky.

Působíme především v Praze a okolí. Radi však dorazíme i na vzdálenější místa ČR v rozumné vzdálenosti dojezdu.

 

Servis a renovace oken a eurooken

Kvalitní práce mluví za nás

Co říkají naši zákazníci?

5/5
Alena Kendrick, Osice

Renovace eurooken, dřevěných dveří, výměnu dvoiskla, renovace vikýřového okna bez výměny skla.

S vaší prací jsem byla velmi spokojená i přes délku trvání prací. Práce se zpozdila cca o týden díky špatně dodanému rozměru několika dvojskel sklenáři. S výsledkem práce jsem ale celkově spokojená. Práce byla odvedená precizně, byli jste schopni odborně poradit i k úplné spokojenosti vyřešit výměnu okapnic, která nebyla jednoduchá, protože model, který byl na oknech se již nepodařilo sehnat. Dokonce, v průběhu prací nebyl problém rozšířit zadání o renovaci vikýřového okna. Byla jsem naprosto spokojená s úrovní komunikace, vše jste mi předem vysvětlili tak, že mi bylo vše jasné. Oceňuji, že jste byli ochotni zadání přijmout i přes vzdálenost místa provedení prací, ve které obvykle nepracujete. Také musím dodat, že při provádění prací i po jejich dokončení po vás vždy bylo čisto, veškerý nepořádek jste odstranili, při natírání rámů oken či dveří nezůstaly stopy nikde jinde a postarali jste se i o likvidaci vyměněných skel. Pro přístup do domu jste vždy použili své návleky. Nacenění zadání bylo jasné a cenu, na které jsme se ze začátku domluvili jste přesně dodrželi. Cena se mi zdá adekvátní k rozsahu a kvalitě provedení prací. Ze všech uvedených důvodů vaši firmu a vaše služby rozhodně doporučuji a srdečně děkuji.
5/5
Ivana Rysková

Renovace dveří

Potřebovala jsem opravit silně poškozené dveře a zárubně od psů. S výslednou prací jsem více než spokojena, pánové předčili mé očekávání.
Cokoliv bylo domluveno „klaplo“ na výbornou, splněny byly časy i kvalita. Služby doporučuji, sama je zase využiji pro další opravy. Děkuji! 🙂

5/5
Jakub Berka

Renovace dveří

Poptával jsem renovaci dvoukřídlých dřevěných dveří s vyfrézováním drážky na těsnění.
Renovat splnil všechny moje požadavky, realizace byla velmi rychlá a kvalitně provedená. S pány se mi komunikovalo na jedničku. Sám v budoucnu služeb znovu využiji, vřele doporučuji.

5/5
Lucie Martinek

Rekonstrukce dveří a chaty

Jednalo se o dvě zakázky, první byla rekonstrukce historických interiérových i vstupních dveří, druhá zakázka se týkala částečné rekonstrukce chaty. S výsledkem práce jsem velmi spokojená, dílo bylo odevzdáno v termínu a v bezchybném provedení. Vysoce oceňují skvělé komunikační dovednosti, velmi přívětivý a poklidný přístup, schopnost nacházet nejlepší řešení v dané situaci a iniciativu. S radostí služby Vaší firmy doporučuji.

Nezávazná kalkulace